Brembo Next - wyjątkowa platforma cyfrowa | MOTOFAKTOR

Brembo Next - wyjątkowa platforma cyfrowa

person Adrian Januszkiewicz 9/11/2020

Platforma Brembo Next pozwala odkryć gamę Brembo Aftermarket w nowy, innowacyjny sposób.

Na stronie Brembo Next w zakładce Brembo Days/Experience, odwiedzający mogą z bliska przyjrzeć się produktom Brembo i wchodzić z nimi w interakcję w specjalny sposób, wybierając spośród różnych sekcji: In the spotlight – W centrum uwagi, Design & Performance -Projekt i wydajność, Comfort & Safety – Komfort i bezpieczeństwo, Hydraulics – Hydraulika.

 

Brembo Next obejmuje również obszar Discover, w którym znajdują się ciekawostki ze światem Brembo, od motocykli po samochody, przez kwestie związane z poszanowaniem środowiska naturalnego i odpowiedzialnością społeczną.

 

Platforma zawiera również obszar webinarów pozwalających zgłębić wiedzę na temat rozwiązań stosowanych przez Brembo dziś oraz tego co czeka nas w przyszłości. Webinary są dostępne w 10 różnych językach.

 

Brembo Next to nowa, innowacyjna platforma cyfrowa, która jest częścią nowej wizji Brembo, tj. “Turning Energy into Inspiration”, która wiąże się ze wzrostem długoterminowej konkurencyjności w stale rozwijającej się branży, takiej jak przemysł motoryzacyjny.

 

Źródło: Brembo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).