Brembo chce stworzyć spółkę joint venture z Chińczykami | MOTOFAKTOR

Brembo chce stworzyć spółkę joint venture z Chińczykami

person Adrian Januszkiewicz 11/08/2022

Do UOKiK wpłynął wniosek koncentracji od Brembo i chińskiego Shandong Gold Phoenix polegającej na utworzeniu przez oba podmioty spółki joint venture.

 

Spółka joint venture, która ma powstać we współpracy Brembo z Shandong Gold Phoenix zajmować ma się produkcją klocków hamulcowych. Od decyzji UOKiK zależeć będzie czy do tej koncentracji dojdzie.

 

Shandong Gold Phoenix to spółka z branży high-tech, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju. Prowadzi ona działalność w zakresie projektowania, testowania, wytwarzania oraz wprowadzania do obrotu, między innymi następujących produktów: układy hamulcowe oraz klocki i materiały cierne dla dostawców wyposażenia oryginalnego i rynku wtórnego – do samochodów osobowych, motocykli, pojazdów użytkowych i pociągów.

 

Źródło: UOKiK

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).