Bosch ustanawia zarząd sektorowy dla działu Mobility Solutions | MOTOFAKTOR

Bosch ustanawia zarząd sektorowy dla działu Mobility Solutions

person Adrian Januszkiewicz 25/07/2022

Od 1 stycznia 2023 r. Bosch planuje zreorganizować dział Mobility Solutions w sektor biznesowy z odpowiedzialnością za zyski i straty. Zarząd już wybrano.

 

Wymagania klientów zmieniają się w wyniku transformacji segmentu mobilności. Celem reorganizacji Bosch Mobility Solutions jest umożliwienie zaspokojenia obecnych i nowych potrzeb klientów dzięki dostosowanym technologiom i rozwiązaniom z jednego źródła.

 

Wraz z reorganizacją Bosch powołał nowy zespół zarządzający, który od 1 października 2022 r. będzie odpowiedzialny za sektor Mobility Solutions i wszystkie jego działy. Przewodniczącym nowej rady sektorowej będzie dr Markus Heyn, członek zarządu Robert Bosch GmbH i szef sektora biznesowego Mobility Solutions od stycznia 2022 r. Powołano też następujących dodatkowych członków:

 

  • Andreas Dempf pozostanie odpowiedzialny za sprzedaż i klientów Mobility Solutions – funkcję, którą pełnił od początku tego roku.
  • dr Uwe Gackstatter, obecnie prezes działu Bosch Powertrain Solutions. W przyszłości przejmie odpowiedzialność za sprawy handlowe.
  • Klaus Mäder, obecnie prezes działu Automotive Electronics, będzie odpowiedzialny za operacje, a tym samym między innymi za wszystkie zakłady na całym świecie, a także za jakość.
  • dr Mathias Pillin, obecnie prezes działu Cross-Domain Computing Solutions, przejmie odpowiedzialność za technologię dla całego sektora biznesowego.

 

Dzięki nowemu zespołowi zarządzającemu będziemy dobrze przygotowani do jak najlepszego wykorzystania możliwości rozwoju wynikających z transformacji mobilności – mówi dr Markus Heyn, członek zarządu Bosch i szef sektora biznesowego Mobility Solutions.

 

dr Markus Heyn, Bosch Mobility Solutions 2022
dr Markus Heyn

 

W nadchodzących miesiącach rada sektorowa ma działać ze współpracownikami i kadrą kierowniczą z jednostek operacyjnych Mobility Solutions, a także z udziałem przedstawicieli pracowników, aby opracować przyszłą strukturę sektora biznesowego. Szybkie tempo transformacji segmentu mobilności otwiera szerokie możliwości rozwoju. W interesie swoich klientów Bosch zamierza wykorzystać te możliwości i umocnić swoją pozycję jako jednego z wiodących dostawców rozwiązań mobilnych.

 

Źródło: Bosch

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).