BorgWarner: zmiany w zarządzie spółki | MOTOFAKTOR

BorgWarner: zmiany w zarządzie spółki

person Adrian Januszkiewicz 30/07/2018

BorgWarner ogłosił, że Deborah McWhinney i Paul Mascarenas zostali powołani do rady dyrektorów.

McWhinney jest byłą dyrektor działu Global Enterprise Payments w Citigroup Inc., jednej z największych firm świadczących usługi finansowe. W tej roli McWhinney była odpowiedzialna za rozwój i wdrażanie nowych usług mobilnych i internetowych na całym świecie dla największych światowych korporacji i rządów. Przed dołączeniem do Citigroup McWhinney spędziła 6 lat jako prezes działu Charles Schwab Corp., który służy doradcom finansowym i była członkiem zarządu Schwab Banku.

 

Posiada ona tytuł Bachelor of Science w komunikacji zdobyty na Uniwersytecie Montana i jest również członkiem zarządu IHS Markit Ltd., Fresenius Medical Care AG & Co., KGaA, Lloyds Banking Group plc i Fluor Corporation. Zasiada także w Radzie Powierniczej California Institute for Technology i Institute for Defence Analyzes.

 

Paul Mascarenas jest byłym dyrektorem technicznym Ford Motor Company. W tej roli kierował światową organizacją badawczą Forda, nadzorując rozwój i wdrażanie strategii i planów firmy. Obecnie jest Venture Partnerem Fontinalis Partners LLP i zasiada w zarządach United States Steel Corporation, ON Semiconductor Corporation i Spartan Motors Inc.

 

Mascarenas uzyskał tytuł Bachelor of Science w inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Londyńskim,  King’s College i jest inżynierem dyplomowanym, członkiem Institution of Mechanical Engineers oraz członkiem Society of Automotive Engineers (SAE).  Ponadto jest doktorem honoris causa Uniwersytetu w Chongqing, a w 2015 otrzymał Order Imperium Brytyjskiego (OBE) za swoje zasługi dla przemysłu motoryzacyjnego.

Cieszymy się, że możemy powitać Debby i Paula w Radzie Dyrektorów BorgWarner. Oboje są uznanymi liderami biznesu, niezwykle utalentowanymi i dostarczają BorgWarner szeroki zestaw umiejętności. Mamy szczęście dodając do naszego zarządu osoby tak wysokiej rangi. Alexis P. Michas non-executive chairman w zarządzie BorgWarner

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).