BorgWarner sprzedaje dział termostatów | MOTOFAKTOR

BorgWarner sprzedaje dział termostatów

person Adrian Januszkiewicz 7/01/2019

BorgWarner sprzedaje swój dział termostatów firmie Arlington Industries Group Ltd.

Sprzedaż obejmuje zakłady produkcyjne w Oberboihingen (Niemcy) i Piracicabie (Brazylia). Zakończenie transakcji spodziewane jest w pierwszym kwartale 2019 roku.

 

Dział termostatów pojawił się w 2014 roku wraz z przejęciem przez BorgWarner działu zaworów recyrkulacji spalin od firmy Gustav Wahler GmbH & Co. KG. Chociaż technologia produktów termostatycznych była ciągle rozwijana, aby sprostać wymaganiom rynku, to nie stanowi ona kluczowego zadania firmy BorgWarner w zakresie układów napędowych do pojazdów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych.

 

Transakcja jest ograniczona wyłącznie do działu termostatów i nie ma wpływu na inne produkty lub technologie BorgWarner. Koszt  transakcji wynosi około 24 mln euro.

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).