BorgWarner przejmuje Drivetek AG | MOTOFAKTOR

BorgWarner przejmuje Drivetek AG

person Redakcja 5/12/2022

Firma BorgWarner Inc. ogłosiła przejęcie firmy Drivetek AG, co ma pomóc w rozwijaniu oferty dla napędów elektrycznych.

 

 

Firma Drivetek, z siedzibą w Szwajcarii, oferuje usługi inżynieryjne i usługi rozwoju produktów w zakresie falowników, rozwiązań napędów elektrycznych i energoelektroniki, a także linię produktów obejmującą specjalistyczne falowniki do szybkich zelektryfikowanych maszyn wirnikowych. Ich kompetencje obejmują projektowanie i rozwój energoelektroniki i maszyn elektrycznych, inżynierię systemową i oprogramowanie sterujące. Drivetek wspiera klientów z branży motoryzacyjnej, transportowej, lotniczej, przemysłowej i energetycznej.

 

Transakcja ma wartość przedsiębiorstwa do 35 mln CHF, z czego 25 mln CHF zostało dostarczone w momencie zamknięcia. Dodatkowe 10 mln CHF mogłoby zostać wypłacone w formie płatności warunkowych w ciągu najbliższych 3 lat.

 

Drivetek jest ważnym partnerem firmy BorgWarner w zakresie zamawiania eWentylatorów, a w lutym tego roku ogłoszono naszą pierwszą nagrodę dla klientów — powiedział Frédéric Lissalde, prezes i dyrektor generalny BorgWarner – Sprowadzenie utalentowanego zespołu Drivetek to inwestycja, która zwiększa nasze możliwości w zakresie energoelektroniki w pomocniczych falownikach, co, jak się spodziewamy, przyspieszy rozwój naszej działalności wysokonapięciowych eWentylatorów. Witamy zespół w firmie BorgWarner.

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).