BorgWarner najlepszym dostawcą danych w katalogu TecDoc | MOTOFAKTOR

BorgWarner najlepszym dostawcą danych w katalogu TecDoc

person Adrian Januszkiewicz 3/11/2022

Produkty BorgWarner w katalogu TecDoc znajdują się na liście "Premier Data Supplier". Dzięki temu użytkownicy katalogu mają o nich regularnie pełne informacje.

 

 

Od niedawna katalog TecDoc firmy TecAlliance zawiera sześć marek części zamiennych BorgWarner do pojazdów użytkowych i samochodów osobowych. BorgWarner jest w rankingu Premier Data Supplier, co oznacza, że ​​klienci na rynku wtórnym otrzymują najbardziej szczegółowe informacje i regularne aktualizacje danych produktów.

 

BorgWarner jest częścią TecDoc od wielu lat i cieszymy się, że możemy wspierać naszych klientów na rynku wtórnym za pomocą tego przydatnego narzędzia — powiedział Michael Boe, wiceprezes i dyrektor generalny BorgWarner Emissions, Thermal & Turbo Systems Aftermarket – Ponieważ ponad 100 000 aplikacji dla samochodów osobowych ma co najmniej jedno łącze do produktu BorgWarner, baza danych dostarcza cennych informacji.

 

Wśród marek BorgWarner uwzględnionych w TecDoc znajdują się wcześniej przejęte 3K i Schwitzer reprezentujące produkty do turbosprężarek, a także BERU dla cewek zapłonowych, świec żarowych i jednostek sterujących świec żarowych. Dodatkowo pod marką Wahler można znaleźć termostaty i szeroką ofertę recyrkulacji spalin. I wreszcie, wymienione są również produkty BorgWarner z napędem na wszystkie koła, takie jak olej, pompy, filtry i czujniki.

 

TecDoc zapewnia ponad 42 000 referencji do produktów firmy, w tym OE i pośrednie. Oferta turbosprężarek BorgWarner obejmuje prawie sześć milionów samochodów, a oferta dla ciężkich zastosowań jest możliwa do wdrożenia w ponad 28 000 aplikacji.

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).