BorgWarner dostarczy akumulatory do e-busów | MOTOFAKTOR

BorgWarner dostarczy akumulatory do e-busów

person Redakcja 5/05/2023

Firma BorgWarner została wybrana przez światowego lidera technologii energetycznych na dostawcę akumulatorów do serii autobusów elektrycznych.

 

 

 

BorgWarner w ramach kontraktu ma dostarczyć parę standaryzowanych akumulatorów o ultrawysokiej energii oraz system zarządzania akumulatorami, które firma zintegruje z pakietem elektryfikacji dla każdego pojazdu. Pakiet zostanie sprzedany producentowi autobusów elektrycznych w Georgii.

 

Chętnie współpracujemy z naszym klientem w zakresie elektrycznych układów napędowych, kontynuując kultywowanie i rozwijanie naszych relacji jako partnerów skoncentrowanych na przyszłości elektryfikacji — powiedział Volker Weng, wiceprezes i dyrektor generalny BorgWarner Drivetrains and Battery Systems – To nowe zwycięstwo biznesowe dzięki naszej technologii akumulatorowej poszerza nasz zasięg w branży i zapewnia bardziej wydajną opcję transportu szkolnego.

 

Zestawy akumulatorów firmy BorgWarner zawierają najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa, w tym ochronę przed przeładowaniem prądowym, pasywną odporność na propagację na poziomie ogniw oraz rozłączenie elektryczne na połączeniach przewodów poszczególnych ogniw, które spełniają surowe normy bezpieczeństwa akumulatorów pojazdów elektrycznych obowiązujące w branży. Dodatkowo, pakiety 98 kWh oferują aktywne chłodzenie i zapewniają wiodącą w branży gęstość energii 274 Wh/litr i 177 Wh/kilogram.

 

Produkcja akumulatorów rozpoczęła się w marcu 2023 roku.

 

Źródło: BorgWarner

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).