Bogaty kalendarz eventów motoryzacyjnych w roku 2023 | MOTOFAKTOR

Bogaty kalendarz eventów motoryzacyjnych w roku 2023

person Adrian Januszkiewicz 8/02/2023

W tym roku nie zabraknie wydarzeń w świecie aftermarketu, jak i motorsportu w Polsce. Ważniejsze imprezy zebraliśmy w kalendarzu.

 

[English below]

 

Coraz wyraźniej czuć odwilż po obostrzeniach spowodowanych pandemią COVID-19, mimo tego, że ta choroba wciąż nam towarzyszy. Dzięki temu znów są możliwości organizowania eventów masowych.

 

Do końca roku w Polsce czeka nas szereg wydarzeń aftermarketowych, jak i motorsportowych. Będzie ich bardzo dużo, ale ważniejsze zebraliśmy w liście, która jest dostępna TUTAJ. W naszej ocenie każdy z nich jest warty uwagi i na niektórych również nas nie powinno zabraknąć.

 

Zachęcamy do zapoznania się z listą.

 

We can feel the thaw after the restrictions caused by the COVID-19 pandemic, even though this disease is still with us. Thanks to this, there are again opportunities to organize mass events.

 

Until the end of the year, a number of aftermarket and motorsport events await us in Poland. There will be a lot of them, but we have collected the more important ones in the list, which is available HERE. In our opinion, each of them is worth attention and we should not miss some of them.

 

We encourage you to familiarize yourself with the list.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).