BMW M Performance na oponach Advan Yokohamy | MOTOFAKTOR

BMW M Performance na oponach Advan Yokohamy

person Adrian Januszkiewicz 19/11/2018

Flagowe opony Yokohama Advan Sport V105 są montowane jako pierwsze wyposażenie w nowych modelach BMW X3 M Performance i BMW X5 M Performance.

Opony Advan Sport V105 Yokohamy są dostarczane jako oryginalne wyposażenie (OE) do nowego modelu BMW X3 M Performance, który zadebiutował na rynkach całego świata we wrześniu 2018 roku, oraz do BMW X5 M Performance 5-tej generacji (G05). Opony zostały opracowane wspólnie z BMW i oznaczone na ścianie bocznej symbolem homologacji tego niemieckiego producenta samochodów – gwiazdą. Produkowane w Japonii posiadają klasę A w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Opony Advan Sport V105 przeznaczone dla BMW X5 M Performance zostały dodatkowo wyposażone w Silentfoam, czyli specjalnie zaprojektowaną piankę poliuretanową przymocowaną do wnętrza opony, która redukuje rezonans i hałas powstające podczas jazdy, zapewniając tym samym większy komfort prowadzenia.

 

Samochody BMW M Performance łączą to, co najlepsze w danej serii ze sportowymi genami BMW M. Do tak bezkompromisowej kombinacji potrzebne były nowoczesne i mocne opony ze sportowym zacięciem – takie jak Advan Sport V105. Ta opona wysokich osiągów została opracowana przez firmę Yokohama Rubber przede wszystkim do użytku w samochodach premium o wysokiej mocy. Zapewnia wysoką wydajność w połączeniu z maksymalną przyczepnością, również podczas dynamicznego pokonywania zakrętów, wysoki komfort prowadzenia auta i bezpieczeństwo.

Wzrost udziału w rynku opon premium dla klientów indywidualnych to główny cel firmy Yokohama Rubber Co. Ltd. wyznaczony przez trzyletni, średniookresowy plan zarządzania GD2020. Jedną z dróg do osiągnięcia tego celu jest strategia „premium-car tire”, czyli dalsze pogłębianie współpracy z producentami samochodów klasy premium w zakresie wykorzystywania przez nich opon marki Yokohama jako oryginalnego wyposażenia. Artur Posłuszny ITR S.A., firma reprezentująca markę Yokohama w Polsce

 

BMW X3 M wyposażony jest w przednie opony w rozmiarze 245/45R20 103Y i tylne: 275/40R20 106Y. BMW X5 M Performance posiada opony przednie w rozmiarze 275/40R21 107Y oraz tylne: 315/35R21 111Y.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).