BMW Group partnerem XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

BMW Group partnerem XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Redakcja 9/03/2022

Do grona partnerów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika dołącza BMW Group.

BMW to marka, której specjalnie przedstawiać nie trzeba. Światowy lider wśród producentów samochodów i motocykli segmentu premium, dobrze znany jest każdemu uczestnikowi naszego wydarzenia. Bogate doświadczenie oraz zaawansowanie technologiczne sprawiają, że jako partner XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika, BMW Group dostarczy wartość edukacyjną uczestnikom niemal wszystkich kategorii wydarzenia.

 

Szczególnie ważni dla BMW Group są młodzi mechanicy, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy. BMW Group chce zapewnić im dostęp do wiedzy o najnowszych rozwiązaniach technologicznych, dać możliwość poznania nowoczesnych narzędzi oraz standardów pracy w segmencie premium.

Z radością dołączamy do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika. Doceniamy możliwość wspierania rozwoju młodych techników. Zadbamy o dostarczenie uczestnikom wiedzy z szerokiego zakresu rynku motoryzacyjnego – od technologii stosowanych w nowoczesnych samochodach aż po części i komponenty czy kwestie związane z rozwojem elektromobilności. Pragniemy również uświadomić tym młodym ludziom, że motywacja oraz wiedza to kluczowe elementy dające wstęp na ścieżkę kariery w Sieci Dealerskiej BMW. Chcemy przyciągnąć talenty i inwestować w ich dalszy rozwój. Ewa Czerwińska Manager Qualification and Retail HR Poland BMW Group

 

W ramach Akademii Młodego Mechanika eksperci BMW Group Polska dostarczą profesjonalne materiały szkoleniowe, które pomogą młodym i zawodowym mechanikom zdobyć nowe wiadomości, a także przygotować się do eliminacji i finałów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Podczas finałów BMW przybliży młodym mechanikom specyfikę Autoryzowanych Serwisów. Wejdą w ten świat za sprawą gry kompetencyjnej, która zweryfikuje ich wiedzę techniczną oraz kluczowe dla sieci dealerskiej kompetencje. Z kolei, poprzez odpowiednio przygotowane przez trenerów BMW Group konkurencje praktyczne, finaliści poznają najnowsze produkty oraz technologię w nich stosowaną.

 

Będzie to także wspaniała okazja dla młodych mechaników, aby dowiedzieć się więcej, o możliwościach rozpoczęcia swojej kariery w Sieci Dealerskiej BMW. Po wydarzeniu, najlepsi młodzi mechanicy mają szansę otrzymać ciekawe oferty stażu czy pracy w sieci Dealerskiej.

Rozpoczęcie współpracy z BMW Group to niezwykle znaczący moment w historii Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Szeroki zakres oferty i ogromne doświadczenie ekspertów BMW Group umożliwią naszym uczestnikom dostęp do wiedzy, której nie mają szansy zdobyć w szkole. Podobnie jak BMW Group stawiamy na edukację młodych ludzi, dlatego wiążemy duże nadzieje z tą współpracą. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: OMM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).