Biuletyny Techniczne SKF | MOTOFAKTOR

Biuletyny Techniczne SKF

person Sabina Słąba 5/02/2013

Firma SKF opublikowała trzy nowe Biuletyny Techniczne, informujące o zmianach w ofercie.

Biuletyn Techniczny – Listopad 2012

Zawiera informacje na temat zmiany pompy wody, stosowanej w silnikach Diesla grupy FIAT i GM,  SKF VKPC 82667 na pompę VKPC 85101. Ponadto publikacja informuje o zmianie łożyska zastosowanego w pompie VKPC 82667, a także o zmianie zawartości zestawów VKMC.

 

Biuletyn Techniczny – Grudzień 2012

Zamieszczono w nim informacje dotyczące zmiany wzoru napinacza paska rozrządu oraz zawartości zestawu SKF, stosowanych w silnikach Forda, Mazdy i Volvo.

 

Biuletyn Techniczny – Grudzień 2012

Zawiera porady i wskazówki dotyczące montażu zestawu SKF w samochodach Ford Mondeo III.

 

Źródło: SKF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).