BILSTEIN zmodyfikował swoje dotychczasowe logo | MOTOFAKTOR

BILSTEIN zmodyfikował swoje dotychczasowe logo

person Redakcja 26/05/2022

Niedawno BILSTEIN zmienił swoje hasło przewodnie na „Way Ahead”. Teraz przyszedł czas na kolejny krok - odświeżenie logo marki.

W ostatnim czasie bardzo dynamicznie następuje proces zmian technicznych. Doskonale widać to w konstrukcjach pojazdów mechanicznych, jednak wciąż fundamentalną częścią jego zawieszenia pozostaje amortyzator. W większości modeli jest to jednorurowy element z wypełnieniem gazowym.

 

Od wielu lat właśnie jego zarys widniał na logo marki BILSTEIN. I tak by pozostało, gdyby nie zmieniające się formy komunikacji wizerunkowej. Dziś niemal w całości przeniosła się do świata cyfrowego, stąd decyzja o dostosowaniu do jego postrzegania także grafiki. Utrzymano w niej dotychczasową kolorystykę, ale żółte koło przekształciło się w kwadrat, a amortyzator ze sprężyną zyskał płaski – jak ikonka na ekranie smartfona – wygląd. Nieznacznie zmieniono również typografię napisu BILSTEIN.

 

Globalne wprowadzenie nowego logo marki BILSTEIN nastąpiło w piątek, 20 maja 2022 roku. Pierwszą platformą, na której można zobaczyć nowy efekt jest właśnie świat cyfrowy – począwszy od strony firmowej bilstein.com poprzez social media po stopkę w korespondencji mailowej.

 

Nowe logo sukcesywnie pojawiać się będzie w komunikacji zewnętrznej – na oznakowaniu warsztatów i punktach dystrybucji, katalogach i folderach drukowanych czy wreszcie opakowaniach produktów. Cały proces zajmie około dwóch lat. Warto przy tym pamiętać, że zakup fabrycznie nowych amortyzatorów, sprężyn czy elementów mocowania ze starym logo w żaden sposób nie obniża jego jakości i wartości.

Źródło: BILSTEIN

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).