Bilstein szkoli także uczniów szkół średnich | MOTOFAKTOR

Bilstein szkoli także uczniów szkół średnich

person Redakcja 23/12/2022

Dla firmy Bilstein ważna jest edukacja uczniów szkół zawodowych i profilowych - mechanicznych. W ostatnim czasie eksperci marki odwiedzili Siedlce i Przeworsk.

 

Zajęcia odgrywają dwie, bardzo ważne role – promują bezpieczeństwo na drogach i podnoszą kwalifikacje z zakresu mechaniki pojazdowej. Bilstein to jedna z najbardziej popularnych marek, dostarczająca amortyzatory na pierwszy montaż dla producentów samochodów, która zawdzięcza swoją pozycję rynkową wysokiej jakości wykonania, dbałości o detale, a także innowacyjności.

Warto przypomnieć, że Bilstein to także zawieszenia pneumatyczne, np. opracowana wspólnie z Mercedesem technologia Airmatic czy zawieszenia do samochodów terenowych.

 

W każdym przypadku zaangażowanie inżynierów Bilstein gwarantuje pewność prowadzenia, a co za tym idzie – maksymalne bezpieczeństwo. To naczelna zasada, którą przekazujemy podczas naszych szkoleń – mówi Wojciech Andrzej Buczek, doradca techniczny w IHR Warszawa, oficjalnego dystrybutora marki Bilstein w Polsce.

 

Zajęcia z ekspertami spotykają się z aprobatą pedagogów, którzy widzą w tym cenne uzupełnienie bazy programowej, a także ze sporym zainteresowaniem uczniów. Obcowanie z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, dostęp do unikalnych materiałów, zdjęć i opracowań, a przede wszystkim praktyczna wiedza warsztatowa to coś, co od zawsze przyciągało uwagę młodych, ambitnych ludzi.

 

Nie jest tajemnicą, że najlepsi uczniowie przygotowują sobie w ten sposób zaplecze do przyszłej pracy i to niezależnie od tego czy zwiążą się kiedyś z firmą Bilstein, czy podążą inną drogą związaną z mechaniką pojazdową.

Szkoła uczy podstaw, resztę mogą przekazać eksperci albo w ramach dodatkowych zajęć, takich jak te organizowane przez Bilstein, albo później, już na etapie praktyk zawodowych czy początkowego okresu pracy – mówi Jacek Bester, nauczyciel ZSZ w Przeworsku.

 

Warto w tym miejscu dodać, że Bilstein obok programu szkoleń wyjazdowych dysponuje także rozbudowanym systemem kształcenia zdalnego w formie on-line. Program przyspieszył w okresie pandemii. Obecnie nadal jest rozwijany w oparciu o tzw. wirtualne sale szkoleniowe, ponieważ pozwala na pokonanie odległości i oszczędza czas.

 

Źródło: Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).