BILSTEIN ponownie z nagrodą SPORT AUTO AWARD | MOTOFAKTOR

BILSTEIN ponownie z nagrodą SPORT AUTO AWARD

person Adrian Januszkiewicz 12/11/2021

BILSTEIN już po raz czternasty z rzędu zdobył nagrodę SPORT AUTO AWARD, a w 2021 roku wygrał w dwóch dyscyplinach.

O dużym zainteresowaniu głosowaniem przeprowadzonym wśród czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego „SPORT AUTO” świadczy prawie 20-procentowy wzrost liczby uczestników w porównaniu do ubiegłego roku. Dokładnie 15 522 osób głosowało na swoje ulubione marki z 21 kategorii. Według ostatecznych szacunków BILSTEIN zajął pierwsze miejsce zarówno w „Amortyzatorach” (63,1%) jak i „Zawieszeniach sportowych” (59,6%), zwiększając swoją przewagę od 2020 roku. Wszystkie szczegóły można znaleźć w SPORT AUTO 12/2021, który w sprzedaży od 5 listopada.

 

Źródło: BILSTEIN

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).