Bilstein ponownie doceniony przez kierowców

person Redakcja 1/04/2019

Najlepszym potwierdzeniem jakości oferowanych produktów są opinie ich użytkowników. Rozwiązania proponowane przez Bilstein po raz kolejny zostały docenione przez niemieckich kierowców.

Bilstein oferuje kompletną ofertę amortyzatorów, elementów mocowania i kompletnego zawieszenia do samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Katalog obejmuje referencje do eksploatowanych obecnie modeli i wersji nadwozia, a także pojazdów uznawanych dziś za young- i oldtimery. Ponadto dzielą się one na dwie grupy – Replacement, czyli stuprocentowe zamienniki fabrycznie montowanych części oraz Performance, czyli podzespoły o wyższych niż oryginały parametrach.

 

Dzięki takiej ofercie każdy użytkownik samochodu znajdzie dla siebie produkt spełniający oczekiwania. Uhonorowaniem takiego podejścia Bilstein do kierowców są liczne nagrody przyznawane w plebiscytach i testach konsumenckich. Właśnie przyznano kolejne dwa.

 

Co czwarty czytelnik miesięcznika “Auto Zeitung” uznał, że Bilstein oferuje najlepsze zawieszenie sportowe. Tym samym przyznano tytuł “Golden Top Marke 2019”. Swoje zdanie wyrazili też czytelnicy miesięcznika “Auto Motor und Sport”. Niemal 70 procent głosów w kategorii zawieszenie sportowe oddano na rozwiązania proponowane przez Bilstein. To już 14 wyróżnienie “Best Brand” dla firmy z Ennepetal.

 

Źródło: Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.