bilstein group wstrzymuje handel z Rosją | MOTOFAKTOR

bilstein group wstrzymuje handel z Rosją

person Adrian Januszkiewicz 6/04/2022

W związku z trwającą wojną w Ukrainie bilstein group podjęła decyzję o wstrzymaniu handlu z Federacją Rosyjską.

Od początku wojny na Ukrainie firma bilstein group działała zgodnie z wprowadzonymi sankcjami i przestała przyjmować zamówienia od rosyjskich klientów. W celu wypełnienia zobowiązań prawnych istniejące zamówienia od rosyjskich klientów zostały częściowo przetworzone i dostarczone w ciągu ostatnich tygodni.

 

bilstein group stale monitoruje rozwój wydarzeń spowodowanych wojną w Ukrainie. W związku z tym kierownictwo spółki bez wahania zatwierdziło decyzję o zawieszeniu handlu z Rosją.

 

Ponadto bilstein group zaprzestaje działalności swojej filii w Moskwie na czas nieokreślony. Firma odpowiada za każdego swojego pracownika, więc pracownicy z Rosji będą nadal otrzymywać pensje bez względu na konsekwencje ekonomiczne.

 

Największe zmartwienie w firmie wywołują pracownicy, którzy wciąż są w Ukrainie. Niestety mężczyźni w wieku poborowym nie mogą opuszczać kraju. Ich rodziny, które chciały opuścić kraj, przybyły do Niemiec i otrzymały wszelkie możliwe wsparcie od bilstein group. Firma w pełni wzięła na siebie koszty mieszkaniowe i udzieliła wsparcia finansowego.

 

W pierwszych dniach wojny bilstein group przeznaczyła kwotę 250 000 euro na udzielenie pomocy Ukrainie. Firma deklaruje, że nieustannie zastanawia się, jak efektywniej wykorzystać środki, aby zapewnić jak maksymalne wsparcie, a także wyraża potępienie aktom wojny i wzywa do pokoju.

 

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).