bilstein group oferuje 3-letnią gwarancję producenta na marki febi, SWAG i Blue Print | MOTOFAKTOR

bilstein group oferuje 3-letnią gwarancję producenta na marki febi, SWAG i Blue Print

person Redakcja 10/02/2020

Począwszy od roku 2020 bilstein group oferuje wydłużoną gwarancję na cały swój asortyment części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych.

Gwarancja producenta obowiązuje przez trzy lata, tym samym przewyższając wymagania prawne. Gwarancja jest ważna na całym świecie i obejmuje wszystkie marki bilstein group: febi, SWAG oraz Blue Print.

 

bilstein group zapewnia, że w ofercie posiada wyłącznie rozwiązania charakteryzujące się najwyższym poziomem dopasowania i trwałości. Gwarancja producenta jest deklaracją jakości marki skierowaną do jej klientów. To prawdziwa wartość dodana dla wszystkich, którzy ufają produktom bilstein group – od dystrybutorów i warsztatów po kierowców samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych. Dotychczas takiej gwarancji udzielano tylko na kilka wybranych produktów.

 

Dla promocji i rozpowszechnienia nowego świadczenia na niezależnym aftermarkecie zostało opracowane specjalne logo, które w przyszłości znajdzie się na materiałach reklamowych. Klienci mogą również znaleźć wszystkie odpowiednie informacje odnośnie nowej gwarancji na stronach internetowych marek febi, SWAG oraz Blue Print.

 

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).