Bezpłatny pakiet raportów historii pojazdów dla zawodowych sprzedawców aut używanych

Bezpłatny pakiet raportów historii pojazdów dla zawodowych sprzedawców aut używanych

person Joanna Piszcz 19/01/2023

Aż 69,2% samochodów na polskim rynku wtórnym pochodzi z importu. W ich prawidłowej identyfikacji pomoże teraz bezpłatny pakiet raportów od carVertical.

 

carVertical – ekspert w gromadzeniu informacji o historii pojazdów – stworzył pakiety darmowych raportów dla polskich sprzedawców samochodów używanych. Wszystko po to, żeby jak najwięcej firm zajmujących się sprzedażą pojazdów poznało zalety bazy danych carVertical. Szacuje się, że w każdej grupie ośmiu pojazdów znajduje się przynajmniej jeden ze skorygowanym przebiegiem, a około 65,7% wszystkich aut na drogach ma na swoim koncie jakiś wypadek lub stłuczkę.

Cudowna przemiana po przekroczeniu granicy

Po przekroczeniu granicy samochody importowane do Polski często przechodzą gruntowną kurację odmładzającą. Jak w każdej grupie zawodowej, niestety również wśród sprzedawców aut używanych znajdują się oszuści, którzy zatajają historię wypadkową lub korygują przebieg po to by w nieuczciwy sposób zwiększyć swoją marżę. Po transakcji takie auto bardzo szybko zamienia się w skarbonkę bez dna i staje się praktycznie niesprzedawalne.

 

Na szczęście handlarze nieszczerzy w swoich zamiarach to zdecydowana mniejszość. carVertical wspiera tych, którzy uczciwie podchodzą do swojej pracy i pomaga im poznać pełną historię samochodów dostępnych na rynku wtórnym. Będzie ona przydatna zwłaszcza wtedy, kiedy pojazd miał kilku właścicieli i pełne „prześwietlenie” go jest naprawdę trudne.

Z reguły prywatni sprzedawcy, którzy wystawiają swoje auta, nie mają zamiaru nikogo oszukać. Po prostu nie wiedzą, jaka jest dokładna historia pojazdu. Często takie osoby są zaskoczone, gdy otrzymują od nas raporty o przeszłości samochodu. Adrian Korbel Salon Samochodowy Centrum

Opinie są kluczowe dla sprzedawców

Każdy uczciwy sprzedawca stara się oferować wyłącznie pewne pojazdy, ponieważ na dłuższą metę jest to kluczowym czynnikiem ich biznesowego sukcesu. Raporty o historii serwisowej pomagają unikać aut w złym stanie. To bardzo ważne, ponieważ uczciwość buduje pozytywną opinię wśród zadowolonych klientów. Właśnie na jej podstawie kolejne osoby podejmą decyzję, któremu sprzedawcy warto zaufać.

 

Informacja o historii pojazdów od carVertical pomaga ujawnić uszkodzenia z przeszłości, korygowanie przebiegu czy ewentualną kradzież samochodu. Bardzo ważne są również archiwalne zdjęcia, liczba właścicieli oraz możliwość sprawdzenia najpopularniejszych usterek. Raport generuje się błyskawicznie po zaledwie kilku kliknięciach.

Większość oszustw dotyczy samochodów sprowadzanych z zagranicy. Dlatego pierwszą rzeczą, którą robię przed zobaczeniem auta na żywo, jest sprawdzenie jego historii. Pozwala to mojej firmie już na starcie uniknąć nieoczekiwanych kosztów. Konrad Jakubowicz salon samochodowy V1RAGE

Klienci są bardziej świadomi

Korzystanie z raportów jest dużym udogodnieniem dla sprzedawców samochodów, uczciwie szukających aut, które dadzą satysfakcję klientom. W dzisiejszych czasach, kiedy kupujący są zdecydowanie lepiej wyedukowani i ostrożni, uczciwość jest obowiązkowa dla rozwijania firmy.

Sprowadzając używane samochody z krajów Europy Zachodniej, takich jak Belgia, Francja czy Luksemburg czasami spotykamy się z ukrytymi uszkodzeniami i cofniętym przebiegiem. Dlatego dokładnie sprawdzamy każdy samochód. Mierzymy grubość powłoki lakierniczej, wykonujemy jazdę testową i weryfikujemy historię pojazdu. Artur Kos właściciel elbląskiego salonu ARKOS1RAGE

carVertical oferuje bezpłatne pakiety raportów

carVertical jest jedną z największych firm zajmujących się gromadzeniem danych o pojazdach na globalną skalę. Przedsiębiorcy mogą sprawdzić historię pojazdów z 25 państw Europy dostępną w jednym raporcie, bez dodatkowych opłat. W celu zapewnienia jeszcze większej transparentności, carVertical daje możliwość skorzystania z pięciu darmowych raportów historii pojazdów dla średnich i dużych sprzedawców samochodów używanych (powyżej 50 ogłoszeń). Aby otrzymać bezpłatne raporty, sprzedawcy powinni skontaktować się z carVertical pisząc na adres: biznes@carvertical.com.

 

Źródło: carVertical

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).