Bezobsługowe akumulatory Starline w ofercie ELIT Polska | MOTOFAKTOR

Bezobsługowe akumulatory Starline w ofercie ELIT Polska

person Redakcja 26/04/2021

Wiodącymi akumulatorami wykorzystującymi technologię wapniową Ca/Ca są te marki Starline, dostępne w ofercie ELIT Polska.

Do największych zalet akumulatorów wapniowych zaliczyć można wysoki prąd rozruchowy, zwiększoną żywotność oraz niewielką podatność na rozładowanie w wyniku wysokich wahań temperatury. Na szczególną uwagę zasługuje ten ostatni czynnik, który jest główną przewagą akumulatorów Ca/Ca nad tradycyjnymi bateriami kwasowymi. W przypadku akumulatorów marki Starline wapń dodawany jest do kratek przewodzących prąd, w których utrzymywana jest masa czynna.

 

Oferta Starline obejmuje akumulatory samochodowe o najczęściej używanych pojemnościach – od 35 Ah do 225 Ah, przeznaczone do samochodów osobowych, użytkowych i towarowych. Ze względu na zastosowanie wspomnianej technologii wapniowej (Ca/Ca), charakteryzują je wyłącznie małe spontaniczne wyładowania, a ich działanie jest w pełni bezobsługowe i ekologiczne. W procesie produkcji akumulatorów wykorzystywana jest najnowsza technologia w celu zapewnienia wysokiej wydajności i niezawodności.

 

Charakterystyka akumulatorów wapniowych marki Starline:

 

  • Długa żywotność
  • Stale utrzymująca się wysoka wydajność przy rozruchu
  • Bezobsługowe – bez konieczności uzupełniania elektrolitu
  • Trzyletnia gwarancja
Nowoczesne akumulatory wapniowe marki STARLINE to sprawdzona propozycja w ofercie ELIT Polska. Znajdują zastosowanie zarówno w przypadku pojazdów marek europejskich, jak też azjatyckich, dzięki czemu charakteryzują się szerokim pokryciem parku samochodowego. Wszystkie baterie dostępne są u dystrybutorów ELIT Polska oraz w sprzedaży online dla klienta detalicznego, gdzie znaleźć można również więcej informacji na temat ich parametrów. Anna Cebeńko Marketing Manager w ELIT Polska

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).