BETiS zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach | MOTOFAKTOR

BETiS zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach

person Adrian Januszkiewicz 28/05/2019

BETiS oferuje pełną gamę szkoleń z obszaru techniki i elektroniki samochodowej, które realizowane są na terenie całego kraju.

Szkolenia prowadzone są w trybie dwudniowym. Pierwszego dnia teoria, drugiego dnia ćwiczenia praktyczne. Można również ograniczyć czas szkolenia do jednego dnia (jeśli uczestnicy szkolenia to pracownicy serwisów, którzy w pracy codziennej wykonują czynności diagnostyczno-naprawcze). Wówczas wystarczy przekazać im specjalistyczną wiedzę dotyczącą: specyfiki systemu oraz jego diagnozy i naprawy, szczegółów regulacyjnych czy też konkretnych problemów serwisowych. Dlatego szkolenie można ograniczyć do jednego dnia, które będzie trwało od 8-10 h, zależnie od dyskusji i zgłoszonych przez uczestników – problemów serwisowych do rozwiązania.

 

Dla praktyków serwisowych szkolenia można prowadzić również w cyklu dwudniowym (czwartek-piątek lub piątek-sobota) dla zmniejszenia kosztów niezależnych – dojazdu i usług hotelowych. Wówczas specjalistyczne szkolenie techniczne będzie dotyczyło dwóch tematów szkoleniowych. W pierwszy dzień początek np. o godz. 11-12:00, dzień drugi początek 8:00. Inne terminy też możliwe – zależnie od potrzeb zainteresowanej strony np. (Pn-Wt) itd.

 

Spis szkoleń realizowanych przez BETiS opisano w ulotce.

 

Źródło: BETiS

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).