Bestsellery z oferty AS-PL na targach Automechnika Frankfurt 2018 | MOTOFAKTOR

Bestsellery z oferty AS-PL na targach Automechnika Frankfurt 2018

person Redakcja 28/08/2018

Najlepiej sprzedające się alternatory i rozruszniki na rynku niemieckim będzie można zobaczyć na stoisku AS-PL - hala nr 3.0, stoisko F64 (Hala Parts & Components).

Tradycją firmy jest to, że nieprzerwanie od 2004 roku bierze udział w targach Automechanika we Frankfurcie. W tym roku na stoisku będzie można zobaczyć bestsellery w sprzedaży na rynku niemieckim, takie jak alternator A0122PR czy A0457PR, rozrusznik S0079 czy S0230 oraz inne.

 

Dodatkową atrakcją – niespodzianką – na stoisku firmy, będzie prezentacja nowego ekspozytora tj. ruchomego przekroju modelu alternatora A0239. Każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć, w jaki sposób pracuje produkt i jakie części są odpowiedzialne za jego działanie.

Targi Automechanika we Frankfurcie są dla naszej firmy niezmiernie ważnym i prestiżowym wydarzeniem. Najważniejsi gracze z branży oraz liczący się światowi producenci prezentują tutaj swoją najnowszą ofertę, dlatego również i nam bardzo zależy aby zaprezentować firmę z jak najlepszej strony. Dla odwiedzających przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Serdecznie zapraszamy na nasze nowe stoisko, które po raz pierwszy będzie miało formę piętrową. Robert Snider Kierownik Działu Marketingu i PR w AS-PL Sp. z o.o

 

W tym roku odbędzie się jubileuszowa 25 edycja targów. Towarzyszyć im będzie wystawa REIFEN (opony) oraz Classic Cars. To najważniejsza impreza targowa w branży aftermarket w Europie oraz na świecie. W poprzedniej edycji wzięło udział 4843 wystawców, których stoiska odwiedziło prawie 133 tys. odwiedzających ze 170 krajów.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).