Philips ponownie wygrywa w brytyjskim teście żarówek samochodowych. W zestawieniu najlepsze okazały się modele Philips RacingVision GT200 oraz Philips X-tremeVision Pro150.
Żarówki Philips RacingVision GT200 oraz X-tremeVision Pro150 z doskonałymi wynikami 100/100 w każdej z kategorii zapewniły Philipsowi zwycięstwo w Mega Teście Żarówek Reflektorowych Auto Express 2024. W ubiegłym roku, kiedy po raz pierwszy Auto Express utworzył dwie konkursowe kategorie żarówek, produkty Philips zdobyły nagrodę „Best Buy” w obu z nich: Philips Xenon X-tremeVision gen2 otrzymał nagrodę w grupie HID Xenon, a Philips RacingVision GT200 odniósł zwycięstwo w grupie żarówek halogenowych. W tym roku RacingVision GT200 zwyciężył po raz trzeci. Taki hat-trick nie udał się jeszcze żadnej innej żarówce.
Philips RacingVision GT200 zadebiutował w 2020 roku i od tego czasu zdobył wiele nagród w całej Europie. Trzecie z rzędu zwycięstwo w teście żarówek Auto Express potwierdza, że jest to najlepiej działająca żarówka halogenowa, jaką kiedykolwiek wyprodukowano. W 2020 roku mistrzowski produkt Philips był pierwszą żarówką o jasności do +200%.
Philips X-tremeVision Pro150 zawsze dobrze wypadał w testach żarówek. Rekomendacja „Best Buy” (najlepszy zakup) jest pierwszą taką nagrodą dla żarówki Philipsa, która zdominowała ten test uzyskując maksymalny wynik w każdej z ocenianych kategorii Auto Express. Podobnie jak RacingVision GT200, żarówka Philips X-tremeVision Pro150, oferuje do 150% większą jasność w porównaniu do standardowej żarówki.
Obie z żarówek wyprodukowane są z użyciem technologii Diamond Precision, która zapewnia szkłu kwarcowemu gładszą powierzchnię i większą przejrzystość.
Chcesz być na bieżąco z informacjami? Obserwuj nas w wiadomościach Google:
Źródło: Philips