Bendix przejmuje R.H. Sheppard od WABCO | MOTOFAKTOR

Bendix przejmuje R.H. Sheppard od WABCO

person Adrian Januszkiewicz 31/01/2020

WABCO ogłosiło zawarcie ostatecznej umowy sprzedaży R.H. Sheppard na rzecz Bendix Commercial Vehicle Systems LLC za 149,5 mln USD.

Sheppard jest wiodącym w branży dostawcą technologii sterowania dla pojazdów użytkowych. Z kolei Bendix jest pośrednią spółką zależną Knorr-Bremse AG.

 

WABCO sprzedaje Sheppard w związku z przeglądem Działu Antymonopolowego Departamentu Sprawiedliwości USA dotyczącym proponowanego połączenia WABCO i ZF Friedrichshafen AG oraz zgodnie z nakazem ugodowym zatwierdzonym przez Sąd Rejonowy USA dla Dystryktu Kolumbii.

 

Transakcja dot. Shepparda podlega warunkom zamknięcia i zatwierdzeniom regulacyjnym oraz jest uzależniona od zamknięcia przejęcia WABCO przez ZF, co jest spodziewane na początku bieżącego roku po otrzymaniu pozostałych zezwoleń regulacyjnych.

 

Źródło: WABCO

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).