Będzie połączenie TRW z ZF Friedrichshafen AG | MOTOFAKTOR

Będzie połączenie TRW z ZF Friedrichshafen AG

person Adrian Januszkiewicz 7/07/2020

ZF Aftermarket ogłosił, że na przełomie sierpnia i września br. ma dojść do połączenia  ZF Friedrichshafen AG z TRW KFZ Ausrüstung GmbH.

ZF Aftermarket w liście do swoich klientów poinformował, że kontynuując podejmowane od kilku lat działania w celu silnej orientacji na nich, TRW KFZ Ausrüstung GmbH zostanie legalnie połączona z ZF Friedrichshafen AG, a w przyszłości będzie działać jako ZF Friedrichshafen AG, oddział ZF Aftermarket.

 

Wspomniana integracja ma wejść w życie z chwilą wpisu do rejestru handlowego w Ulm (Niemcy). Dzień wpisu do rejestru handlowego zależy od procesów biznesowych rejestru i prawdopodobnie nastąpi w sierpniu/wrześniu 2020 r.

 

ZF prosi też w liście swoich klientów o zachowanie danych przechowywanych w systemie (systemach), a mianowicie o zachowanie numeru (-ów) klienta (absolutnie zalecane!) w celu zagwarantowania ciągłego przepływu informacji między firmami. Jeśli jednak pojawi się konieczność zmiany numeru (numerów) klienta, konieczny będzie bezpośredni kontakt. W przypadku tematów związanych z EDI należy kontaktować się pod adresem edi-support@zf.com.

 

Źródło: ZF Aftermarket

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).