BASF: z nagrodą “Inwestycja Roku” | MOTOFAKTOR

BASF: z nagrodą "Inwestycja Roku"

person Katarzyna Ciupek 3/12/2013

Firma BASF Polska została laureatem konkursu Polish Chemical Awards 2013 w kategorii "Inwestycja Roku" za fabrykę katalizatorów dla branży motoryzacyjnej w Środzie Śląskiej, która zostanie otwarta w drugim kwartale 2014 roku.

Nagrodę wręczono 26 listopada 2013 roku podczas gali kończącej “Ogólnopolskie Forum Chemiczne”, zorganizowane przez Executive Club i Polską Izbę Przemysłu Chemicznego.

 

Ogólnopolskie Forum Chemiczne, to cykliczne wydarzenie i miejsce dyskusji ekspertów branży chemicznej. W debacie wzięli udział liderzy największych przedsiębiorstw chemicznych oraz przedstawiciele nauki i podmiotów finansujących polską chemię. Dyskusja dotyczyła między innymi dotychczasowych efektów konsolidacji branży oraz koniecznych zmian w modelu produkcji i w infrastrukturze, które pozwoliłyby na równomierny rozwój tego sektora gospodarki w Polsce.

 

Źródło: BASF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).