BASF na wystawie Rynek Innowacji 2013 | MOTOFAKTOR

BASF na wystawie Rynek Innowacji 2013

person Katarzyna Ciupek 6/06/2013

Podczas tego wydarzenia firma zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania dla branży motoryzacyjnej.

Podczas wystawy Rynek Innowacji 2013 firma BASF przedstawiła między innymi system powłok lakierniczych, przezroczyste organiczne ogniwa fotowoltaiczne, płyny chłodnicze, specjalistyczne izolacje termiczne, czy ramę z kompozytów z włókien węglowych.

 

Produkty przedstawione przez BASF mogą wpłynąć na przyszłe trendy w branży motoryzacyjnej. Zwiedzający stoisko firmy mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami sektora chemicznego, które są wykorzystywane w produkcji samochodów.

 

Zastosowanie innowacyjnych produktów produkowanych przez firmę BASF można zaobserwować między innymi w modelu Smart Forvision. W tym modelu zastosowano wiele nowych materiałów zmniejszających zużycie energii na ogrzewanie i klimatyzację. Samochód Smart Forvision jest wizytówką technologii jakie będą wykorzystywane w pojazdach przyszłości.

 

Źródło: BASF

user photo

Autor

Katarzyna Ciupek

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).