BASF: laureatem konkursu „Buduj bezpiecznie” | MOTOFAKTOR

BASF: laureatem konkursu "Buduj bezpiecznie"

person Katarzyna Ciupek 2/01/2014

Konkurs organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy.

W 2013 roku do konkursu zgłoszono 19 budów. W czasie konkursu miały miejsce cztery wizyty PIP w fabryce katalizatorów BASF powstającej w Środzie Śląskiej. Inspekcje potwierdziły, iż oprócz minimum wynikających z prawa pracy i przepisów BHP, na budowie fabryki BASF robi się dużo więcej na rzecz poprawy warunków pracy. Budowa w Środzie Śląskiej została wyróżniona w kilku kategoriach:

 

  • I miejsce dla budowy fabryki katalizatorów BASF
  • wyróżnienie dla BASF za „zaangażowanie w tworzenie bezpiecznych warunków pracy na budowie w tym wykraczających poza wymagania określone przepisami pracy”
  • wyróżnienie dla kierownika budowy, Mieczysława Porady
  • wyróżnienie dla Firmy Astra, podwykonawcy BASF Polska, za wkład BHP w proces budowy
  • wyróżnienie dla Firmy SRW – Staśko, podwykonawcy BASF Polska, za wkład BHP w proces budowy

 

Źródło: BASF

user photo

Autor

Katarzyna Ciupek

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).