Bank Ochrony Środowiska partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

Bank Ochrony Środowiska partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Adrian Januszkiewicz 10/06/2021

Bank Ochrony Środowiska zadba o edukację ekologiczną uczestników tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Polski EKO Bank dla ludzi, biznesu i środowiska to misja Banku Ochrony Środowiska, która wpisuje się w założenia i cele Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Z radością witamy kolejnego partnera Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, który będzie wspierał nas i młodych ludzi w edukacji na temat ekologii związanej z motoryzacją. Dla młodych mechaników wspólnie przygotujemy dla aktywności, które pozwolą im pogłębić wiedzę w tym zakresie. Adrian Dekowski prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników
Dzięki współpracy z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników realizujemy akcję BOŚ Edukacja. Dostarczymy uczestnikom wiedzę dotyczącą aspektów ekologii mających związek z motoryzacją. Duży nacisk położymy na praktyczne informacje z zakresu mobilności, paliw alternatywnych, zielonej energii, ale nie tylko. Nagroda jest wyjątkowo atrakcyjna – to zielona karta od BOŚ Banku uprawniająca do udziału w finałach. Sławomir Mazurek dyrektor zarządzający Pionem Wsparcia i Ekologii Banku Ochrony Środowiska

 

Projekt pozwoli na certyfikację wiedzy mechaników i kształcenie ich na oczekiwanym przez branżę poziomie w zakresie obsługi pojazdów elektrycznych lub hybrydowych. To pierwszy tego typu projekt w Polsce. Warsztaty przeznaczone są dla uczniów szkół zawodowych i technicznych i prowadzone będą online.

 

Wystarczy wejść na www.akademiamlodegomechanika.pl, założyć konto na platformie oraz wziąć udział w akcji BOŚ Edukacja.

Mistrzostwa odbywają się pod patronatem: Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ARiMR, KOWR, KRUS, PARP, NCBR, Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego “Teraz Polska”.

 

Partnerami medialnymi są: TVP 1, Motofaktor.pl, e-transport.pl, Serwis Motoryzacyjny, Wysokie Napięcie, Top Agrar, Profi.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).