Bahri Kurter starszym wiceprezesem Nokian Tyres na Europę Centralną | MOTOFAKTOR

Bahri Kurter starszym wiceprezesem Nokian Tyres na Europę Centralną

person Adrian Januszkiewicz 29/05/2019

Bahri Kurter obejmie stanowisko starszego wiceprezesa Nokian Tyres na Europę Centralną. Jako członek zarządu będzie podlegał prezesowi i CEO, Hille Korhonenowi.

Przed dołączeniem do zespołu Nokian Tyres, Kurter pełnił obowiązki menadżera na rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski w firmie Groupe SEB, w której portfolio znajdują się takie marki konsumenckie jak Krups, Tefal i Moulinex. Wcześniej obejmował stanowiska kierownicze m.in. w firmie Puma, Nike czy Procter & Gamble. Pracę na nowym stanowisku zacznie najpóźniej w lipcu br.

Bahri Kurter posiada duże doświadczenie jeśli chodzi o rynek Europy Centralnej. Jego znajomość produktów i mechanizmów sprzedażowych w Europie oraz umiejętności zarządzania sprzedażą są dla nas szczególnie cenne ze względu na plany zwiększenia o 50% sprzedaży w Europie Centralnej. Hille Korhonen prezes i CEO Nokian Tyres

 

Źródło: Nokian Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).