Bag in Box – innowacyjne opakowania Ravenol | MOTOFAKTOR

Bag in Box – innowacyjne opakowania Ravenol

person Adrian Januszkiewicz 2/12/2019

W celu zwiększenia wydajności pracy Ravenol opracował  opakowanie produktowe Bag in Box.

Opakowania Bag in Box składają się z wytrzymałego kartonu i plastikowej torby ze zintegrowanym kurkiem wylotowym. To rozwiązanie, które ma zredukować ilość odpadów po wykorzystanym oleju. Innowacyjne opakowanie ma gwarantować także bezpieczny transport i łączyć dobre zabezpieczenie pakowanego produktu z dbałością o środowisko.

 

Bag in Box, jak zapewnia Ravenol, nie tylko ułatwia życie właścicielom warsztatów samochodowych, ale też eliminuje konieczność składowania plastikowych pojemników lub ciężkich kanistrów, które zajmują dużo miejsca. Ma zapewniać większą elastyczność niż standardowe opakowania. System skutkuje oszczędnością miejsca aż do 80% w porównaniu z plastikowymi pojemnikami o tej samej wielkości.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).