Axalta w wyścigu z rakiem | MOTOFAKTOR

Axalta w wyścigu z rakiem

person Adrian Januszkiewicz 19/06/2019

Już po raz dziewiąty z rzędu pracownicy Axalta uczestniczyli w dorocznym wyścigu kolarskim na dystansie 1000 km.

Dzięki temu zebrano ponad 5000 euro dla Kom op Tegen Kanker (KOTK) – najbardziej znanej belgijskiej organizacji charytatywnej.

 

Wyścig trwał od 30 maja do 2 czerwca 2019 r. i odbywał się w bardzo gorących i wilgotnych warunkach. W maratonie kolarskim wzięło udział ośmiu pracowników belgijskiego biura, a każdy z nich pokonywał dziennie dystans 125 km. Start i meta znajdowały się w historycznym mieście Mechelen. Pierwszego dnia trasa przebiegała przez Antwerpię, drugiego – przez Zedelgem, trzeciego – przez Diest, natomiast czwartego – przez Oudenaarde.

 

Wyścig kolarski odbył się kilka tygodni po biegu charytatywnym na dystansie 100 km, którego celem również było zebranie środków na KOTK. Pierwszy taki bieg zorganizowano w 2018 roku. 25 marca 2019 r. czterech pracowników belgijskiego biura Axalta wraz z ponad 500 innymi zespołami uczestniczyło w biegu, którego trasa prowadziła wzdłuż malowniczych ścieżek holowniczych w belgijskim mieście Boom.

Pracownicy firmy Axalta niestrudzenie przygotowywali się do obu tych wydarzeń, a do osiągnięcia dobrych wyników motywował ich cel przyświecający wyścigom.

Axalta bardzo angażuje się w działania na rzecz społeczności. Jesteśmy naprawdę dumni z naszych pracowników oraz ich niesamowitego zaangażowania w ten szczytny cel. Rak dotyka wielu osób, a badania kliniczne prowadzone przez takie organizacje charytatywne jak KOTK pomagają poprawić rokowania i podnieść jakość życia pacjentów chorych na raka. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie nie tylko naszych pracowników, lecz także innych zespołów. To dzięki nim KOTK może realizować swoją misję. Herbert van der Donk Axalta’s Plant Manager w oddziale w Mechelen

 

Na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat Axalta zebrała 100 000 euro na rzecz KOTK. W tym roku podczas obu wyścigów (kolarskiego i biegowego) zebrano łącznie 7500 euro.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).