Axalta rozpoczyna współpracę z Brabhamem | MOTOFAKTOR

Axalta rozpoczyna współpracę z Brabhamem

person Adrian Januszkiewicz 24/09/2020

Axalta została wyłącznym dostawcą lakierów dla australijskiej firmy Brabham Automotive.

Najnowsze wodorozcieńczalne lakiery marki Standox będą zdobić ponad 70 luksusowych samochodów z limitowanych edycji Celebration i Signature, które z fabryki Brabham Automotive trafią do różnych zakątków świata.

 

AxaltaBrabham Automotive będą współpracować już na etapie projektowania, dzięki czemu każdy samochód będzie spełniał wysokie standardy jakości obu firm. Paleta kolorów większości nowych supersamochodów będzie inspirowana historycznymi bolidami F1 Brabham, w tym modelami BT19BT46B Nikiego Laudy. Klienci poszukujący czegoś niepowtarzalnego mogą wspólnie ze specjalistami Axalta i Brabham Automotive stworzyć własną szatę graficzną. Każdy samochód powstaje na zamówienie i jest absolutnie unikalny.

Jesteśmy niezwykle dumni ze zdobycia pozycji wyłącznego dostawcy firmy Brabham Automotive. Łączy nas wspólna wizja tworzenia wysokiej jakości, zrównoważonych produktów wykorzystujących wodorozcieńczalne rozwiązania. Nie możemy się już doczekać rozpoczęcia współpracy z zespołem Brabham Automotive oraz udziału w tworzeniu samochodów, które wyróżniają się nie tylko wyglądem, lecz także osiągami. Peter Kingsley-Rowe Australia Territory Business Manager w firmie Axalta
Wybierając partnerów poszukujemy najwyższej jakości produktów i usług oraz chęci współpracy. Axalta jest znana na świecie ze swojej dogłębnej wiedzy na temat technologii oraz doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Ta współpraca wpisuje się w nasz cel osiągnięcia najwyższej jakości wyników na drogach i torach. Cieszymy się ze współpracy z firmą Axalta oraz z możliwości wykorzystania ich globalnego zasięgu podczas tworzenia wyjątkowych samochodów. Dan Marks CEO Brabham Automotive

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).