Axalta partnerem sieci Fix Network World | MOTOFAKTOR

Axalta partnerem sieci Fix Network World

person Adrian Januszkiewicz 13/04/2021

Axalta podpisała 5-letnią globalną umowę o współpracy z Fix Network World, jedną z sieci franczyzowych warsztatów blacharsko-lakierniczych.

W ramach umowy Axalta jest teraz preferowanym globalnym dostawcą lakierów do wszystkich 700 warsztatów w 12 krajach należących do sieci.

Po szczegółowej i dokładnej procedurze przetargowej z przyjemnością wybraliśmy firmę Axalta na naszego preferowanego globalnego partnera i dostawcę lakierów na następnych pięć lat. Firma ta spełnia wszystkie nasze kryteria, w tym dotyczące globalnego zasięgu oraz zapewniania franczyzobiorcom wybór w zakresie marki i systemu lakierniczego. Cieszymy się z nawiązania współpracy z partnerem dysponującym tak wieloma aprobatami producentów samochodów. Steve Lead President i CEO Fix Network World

 

Głównym zadaniem firmy Axalta jako partnera Fix Network World jest przyspieszenie rozwoju sieci za sprawą najlepszych w klasie rozwiązań lakierniczych i uznanych usług pomagających warsztatom pracować w sposób bardziej produktywny. Wydajne systemy lakiernicze firmy oraz zaawansowana technologia cyfrowego dopasowania kolorów mają przełożyć się na poprawę rentowności warsztatów Fix Network World. Specjaliści Axalta przeprowadzą też audyty oraz odpowiednie szkolenia praktyczne dla wszystkich warsztatów.

Ta strategiczna współpraca pokazuje nasze zaangażowanie w rozwój Fix Network World. Jako globalnemu partnerowi sieci również zależy nam na sukcesach biznesowych. Nasze zaawansowane globalne rozwiązania wychodzą naprzeciw nie tylko obecnym, ale również przyszłym potrzebom sieci. Jesteśmy pewni, że ta współpraca będzie korzystna dla obu stron. Troy Weaver Axalta Senior Vice President for Global Refinish

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).