Axalta kolejny rok sponsorem zespołu Yamaha w MotoGP | MOTOFAKTOR

Axalta kolejny rok sponsorem zespołu Yamaha w MotoGP

person Adrian Januszkiewicz 20/05/2019

Axalta potwierdziła przedłużenie oficjalnej umowy sponsorskiej z zespołem Yamaha Factory Racing MotoGP na dziesiąty rok z rzędu.

To ważne porozumienie pomiędzy firmą Axalta i fabrycznym zespołem Yamaha dodatkowo cementuje ich wieloletnią współpracę oraz potwierdza zaangażowanie firmy w sporty motorowe. Axalta jest także kluczowym dostawcą dla zespołów i zawodników z największych międzynarodowych cykli wyścigowych, m.in. Formuła 1, NASCAR, WEC czy Formula Student.

 

Zgodnie z umową produkty lakiernicze Cromax – marki renowacyjnej premium Axalta, zostały użyte na ciężarówkach, skrzynkach narzędziowych, stanowiskach roboczych i innych elementach wyposażenia pit lane zespołu Monster Energy Yamaha MotoGP, jak również w strefach dla gości i pomieszczeniach socjalnych. Logo Cromax widnieje na motocyklach Yamaha YZR-M1 Valentino Rossiego i Mavericka Viñalesa – dwóch największych i najbardziej utytułowanych gwiazd tej dyscypliny.

Gdy po raz pierwszy podpisywaliśmy umowę we Włoszech w 2009 r., szukaliśmy światowej klasy marki lakierniczej, która podziela nasze zamiłowanie do innowacji i wydajności. Axalta – oraz jej marka Cromax – nieustannie dowodzą, że wyznają te same wartości. Po 10 latach wciąż oferują nam innowacyjne rozwiązania, przekraczające kolejne granice. Z radością rozpoczęliśmy kolejny sezon bliskiej i udanej współpracy. Marco Riva General Manager of Yamaha Motor Racing Srl
Jesteśmy dumni z partnerstwa z zespołem Yamaha Factory Racing MotoGP. Wspierając jeden z najlepszych zespołów motocyklowych na świecie marka Cromax co roku ma szansę zaprezentować innowacyjne, wysokiej klasy produkty oraz usługi. Życzymy całemu zespołowi samych sukcesów w sezonie 2019. Marco Brioschi Axalta’s Country Leader for Refinish na Włochy

 

Mistrzostwa Świata MotoGP w sezonie 2019 są rozgrywane od 10 marca do 17 listopada na 19 różnych torach na całym świecie.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).