Axalta i Yamaha Factory Racing MotoGP kontynuują współpracę | MOTOFAKTOR

Axalta i Yamaha Factory Racing MotoGP kontynuują współpracę

person Adrian Januszkiewicz 16/04/2021

Axalta już 12. rok z rzędu jest partnerem premium zespołu Yamaha Factory Racing MotoGP i będzie wspierać zespół produktami Cromax.

Lakiery Cromax zobaczymy na wozach wsparcia, skrzynkach narzędziowych, stanowiskach roboczych i innych elementach wyposażenia pit lane zespołu Monster Energy Yamaha MotoGP Team.

W tym roku świętujemy 60. rocznicę pierwszego występu w Grand Prix. Sukcesy, jakie odnieśliśmy w tym czasie, zawdzięczamy również naszym partnerom, takim jak Axalta. Każdy sezon to mnóstwo wyzwań, dlatego też potrzebujemy zaufanego dostawcy lakierów, który już od 12 lat podziela naszą pasję do innowacyjności i wydajności. William Favero Marketing and Communications Manager w Yamaha Motor Racing
Będziemy wciąż dostarczać trwałe i nowatorskie produkty na miarę tego niesamowitego zespołu, aby pomagać mu w walce o miejsce na podium przez cały sezon. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy kontynuować tę wieloletnią współpracę i życzymy sukcesów całemu zespołowi. Olaf Adamek Axalta Refinish Brand Manager na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

Źródło: Axalta

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).