Axalta buduje ośrodek w Tiel | MOTOFAKTOR

Axalta buduje ośrodek w Tiel

person Adrian Januszkiewicz 1/07/2020

Axalta 19 czerwca rozpoczęła budowę nowoczesnego obiektu w Niderlandach na potrzeby swojej działalności na rynku renowacyjnym.

Budynek o powierzchni 7250 m2 mieszczący się w Tiel ma być wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne i energooszczędne. Budowa ma dobiec końca w połowie 2021 roku.

 

Ben Brink, Radny miasta Tiel oraz Yves Kerstens, President of Axalta na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA) oficjalnie zainaugurowali budowę podczas specjalnej ceremonii z udziałem członków kierownictwa Axalta z Niderlandów. Całe wydarzenie było nagrywane, dzięki czemu mogli wziąć w nim udział także inni pracownicy firmy.

 

Do nowego obiektu w Business Park Medel przeniosą się globalne marki renowacyjne Axalta w Niderlandach, czyli Cromax, Spies Hecker, Standox oraz Syrox,  a także firma Metalak BV. Po zakończeniu budowy pracownicy będą mieli do dyspozycji trzy piętra przestrzeni biurowej, magazyn i nowe centrum szkoleniowe, w którym lakiernicy będą poznawać zaawansowane technologie i techniki napraw najwyższej jakości. W obiekcie znajdzie się też oddzielna mieszalnia, która będzie służyć do bezpośredniej obsługi klientów hurtowych oraz opracowywania kolorów na lokalne potrzeby.

 

Nowe centrum szkoleniowe ma być kolejnym etapem wsparcia jakie Axalta oferuje swoim klientom w kwestii wydajności i jakości pracy. Szkolenia dostępne w 47 centrach firmy na całym świecie pomagają usprawniać funkcjonowanie warsztatów. Otwarcie centrum w Tiel poprzedza inauguracja dwóch innych ośrodków szkoleniowych – w Midrand (RPA) i Sydney (Australia).

Inwestycja w ten obiekt to kluczowy element naszej strategii rozwoju oraz krok na drodze do sukcesów w dłuższej perspektywie nie tylko naszych marek w Holandii, lecz także dla całej firmy. Obiekt w Tiel dowodzi naszego zaangażowania w dążeniu do tego, by Axalta stała się długofalowym partnerem naszych klientów. Dzięki niemu będziemy też lepiej przygotowani, aby zaspokajać nieustannie zmieniające się potrzeby lakierników. Yves Kerstens President of Axalta na region EMEA

 

Business Park Medel to nowoczesny park biznesowy, w którym kładzie się nacisk na ekologię, zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i przemyślaną infrastrukturę. Dzięki centralnej lokalizacji i łatwemu dostępowi do głównych tras transportowych Axalta ma pozostać w bliskim kontakcie z klientami z całego kraju.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).