AVA Quality Cooling rozpoczyna kampanię reklamową w Polsce | MOTOFAKTOR

AVA Quality Cooling rozpoczyna kampanię reklamową w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 28/03/2019

Głównymi tematami komunikatów są historia marki, fabryki chłodnic w Azji, przegląd oferty chłodzenia i klimatyzacji do pojazdów osobowych i ciężarowych.

Firma AVA CEE należąca do grupy Enterex rozpoczęła kampanię reklamową w Polsce. Kampania związana jest z wprowadzaniem na rynek oferty produktów, z zakresu chłodzenia i klimatyzacji przeznaczonych dla samochodów osobowych. Pierwszy etap kampanii ma na celu przybliżenie historii marki AVA oraz przedstawienie fabryk, z których pochodzi większość produktów oferowanych na rynku wtórnym. Główny przekaz związany jest z pytaniem: Co wyróżnia produkty AVA Quality Cooling?

 

  • Produkty z własnych fabryk: szeroka oferta, wysoka kontrolowana jakość;
  • Pierwszomontażowa oferta TitanX do pojazdów ciężarowych;
  • Szybki rozwój produktu i reagowanie na potrzeby rynku dzięki własnym działom R&D;
  • Konkurencyjne ceny i wsparcie dla dystrybutorów;
  • Sukcesy na rynkach USA (z 30% udziałem w rynku) oraz we Francji, w Beneluksie i UK są najlepszą prognozą dla naszego regionu.

 

W drugim etapie AVA CEE przedstawi informacje związane ze strukturą firmy, produktami na rynku polskim, a wszystko to będzie związane z otwarciem nowej siedziby firmy w Niepołomicach koło Krakowa.

 

Reklamy AVA Quality Cooling pojawią się w prasie branżowej, na motoryzacyjnych stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych. Kampania marki wspierana będzie również informacje w magazynach klientów i w biuletynach wewnętrznych, Kampania ma charakter B2B, a grupą docelową są dystrybutorzy i warsztaty samochodowe.

 

Źródło: AVA Quality Cooling

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).