AVA Cooling oficjalnie dołącza do Nissens | MOTOFAKTOR

AVA Cooling oficjalnie dołącza do Nissens

person Adrian Januszkiewicz 9/12/2020

Nissens oficjalnie przejął spółki zależne AVA Quality Cooling w krajach Beneluksu, Europie Środkowo-Wschodniej, Wielkiej Brytanii i Danii.

Oczekuje się, że fuzja firm umocni pozycję obu marek na rynku części zamiennych. Obie firmy posiadają unikalne spektrum wartości handlowych, w związku z tym dołączenie AVA do Nissens ma umożliwić stworzenie oferty o jeszcze większym potencjale, odpowiadającej zróżnicowanym potrzebom rynku.

Połączenie z Nissens postrzegamy jako wielką szansę dla całej Grupy AVA na dalszy rozwój na niezależnym rynku wtórnym. Bardzo silna struktura i kondycja finansowa naszych duńskich partnerów i właścicieli była jednym z kluczowych warunków przejęcia. Stwarza to również bardzo obiecujące perspektywy na przyszłość i stabilność, która z pewnością wpłynie pozytywnie na naszą działalność. Co więcej, dobrze zorganizowany i efektywny system łańcucha dostaw Nissens, z jego silną logistyką i ugruntowaną obecnością w całej Europie, jest kolejnym ważnym aspektem, który chętnie wykorzystamy. Cieszymy się na współpracę pod nowym, silnym i dynamicznym kierownictwem i dołożymy wszelkich starań, aby rozpoczęty już proces integracji nie wpłynął w żaden sposób na codzienną współpracę klientów z lokalnymi oddziałami AVA. Bogdan Szymanowski Dyrektor Operacyjny Grupy AVA

 

Marka AVA ma być aktywnie utrzymywana na rynku. Jej program produktowy tworzący ofertę produktów dla systemów chłodzenia silnika (EC) i klimatyzacji (AC), w szczególności dla starszych pojazdów ma uzupełnić wszechstronny asortyment z segmentu premium produktów i usług kategorii chłodzenia silnika (EC), klimatyzacji (AC) i wydajności i emisji (EE) oferowanych przez Nissens.

 

Źródło: Nissens

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).