Autos wprowadza katalog części do maszyn budowlanych | MOTOFAKTOR

Autos wprowadza katalog części do maszyn budowlanych

person Adrian Januszkiewicz 7/07/2020

Sieć Autos we współpracy ze swoimi dostawcami opracowała nowy katalog części przeznaczonych do maszyn budowlanych.

Nowy katalog Autos zawiera asortyment części do: koparko-ładowarek, ładowarek teleskopowych, mini koparek, koparek kołowych oraz koparek gąsienicowych. Klienci Autos znajdą w katalogu szeroką ofertę ramion roboczych, zabudowy kabin, układu elektrycznego, hydraulicznego, napędowego oraz układu przeniesienia napędu do czołowych marek maszyn, tj. CAT, CASE, CUMMINS, JCB, KOMATSU, PERKINS, Volvo. Nie brakuje również: filtrów, olejów, płynów eksploatacyjnych czy modeli.

 

Katalog w wersji cyfrowej jest dostępny TUTAJ.

 

Więcej informacji udzielają specjaliści z oddziałów Autos.

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).