Autos Truck Day 2019 już w najbliższy piątek | MOTOFAKTOR

Autos Truck Day 2019 już w najbliższy piątek

person Adrian Januszkiewicz 11/06/2019

Po rocznej przerwie do kalendarza wydarzeń w branży ciężarowej wracają targi Autos Truck Day. Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek 14 czerwca.

Goście targów będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą asortymentową największych marek wśród dostawców części do pojazdów użytkowych oraz nową ofertą warsztatową. Największą zmianą będzie lokalizacja. Całe wydarzenie do tej pory odbywało się w Centrali Autos w Solcu Kujawskim, w tym roku będzie to Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

 

Obiekt w Bydgoszczy to nowoczesny i jeden z największych w północnej części Polski o 10 900 m² powierzchni ekspozycyjnej z możliwością podziału jej na trzy niezależne segmenty o równej wysokości 15 metrów. Na takiej przestrzeni zmieszczą się wszyscy wystawcy prezentujący swoją ofertę podczas Autos Truck Day, których w tym roku jest już blisko 90. czyli o połowię więcej niż w 2017 roku. Wśród wystawców znalazło się wiele europejskich i światowych marek.

 

Podczas VIII edycji Autos Truck Day zaprezentowana zostanie szeroka oferta dostawców, których asortyment jest dostępny w sieci Autos, w tym wyposażenie warsztatowe. Poza bardzo rozbudowaną częścią targową ATD to również szkolenia i integracja, mnóstwo atrakcji, Loteriada, a na zakończenie tradycyjnie część artystyczna zwieńczona koncertem. Jako pierwsi na scenie pojawią się Katarzyna Pakosińska i Mirosław Zbrojewicz w spektaklu „Małżeński Rajd Dakar”, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA, który w tym roku obchodzi 30- lecie pracy artystycznej.

 

Targi Autos Truck Day odbędą się w najbliższy piątek 14 czerwca w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w godzinach 10:00-16:00. Motofaktor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Więcej informacji na temat Autos Truck Day 2019 można znaleźć na stronie imprezy.

 

Źródło: Autos Truck Day

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).