Autos: magazyn logistyczny w Bieruniu | MOTOFAKTOR

Autos: magazyn logistyczny w Bieruniu

person Adrian Januszkiewicz 2/07/2018

Nowy obiekt Autos to centrum logistyczne o łącznej powierzchni ponad 3000 m kw.

Lokalizacja centrum, jak informuje Autos, związana jest z intensywnym rozwojem sieci na południu kraju oraz w Czechach i na Słowacji. Ponadto Śląsk to najbardziej uprzemysłowiony i zurbanizowany region w Polsce, bardzo atrakcyjny ekonomicznie, również dla branży motoryzacyjnej. Równie duże znaczenie ma rozwinięta infrastruktura i bliskość autostrady A4.

 

Hub to ponad 1800 m kw. powierzchni magazynowej i blisko 4000 miejsc paletowych. Pozostała powierzchnia przeznaczona jest na potrzeby socjalno-biurowe oraz sklep. Jest to szósta lokalizacja Autos w województwie śląskim. Inwestycja została zrealizowana zgodnie z planem. Hub zapewni klientom z południa Polski, Czech i Słowacji większą dostępność części i z pewnością przyczyni się do skrócenia czasu oczekiwania na zamówiony towar, który do tej pory musiał być sprowadzany z magazynu centralnego w Solcu Kujawskim. Nowe centrum ma usprawnić procesy kompletacji oraz transportu, a przede wszystkim pozwolić dynamiczniej reagować na potrzeby klientów Autos.

 

Kolejnym etapem powiększania zaplecza magazynowego będzie niebawem rozpoczynająca się budowa nowej hali w Solcu Kujawskim.

 

Obiekt w Bieruniu jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do soboty.

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).