Automechanika: Śniadanie CEO z profesjonalistami F1 | MOTOFAKTOR

Tegoroczną edycję targów Automechanika Frankfurt rozpocznie nowy event: "Śniadanie CEO", którego gośćmi będą związani z F1 Mika Häkkinen i Mark Gallagher.

 

Śniadanie CEO na targach Automechanika Frankfurt 2022 ma na celu promowanie nawiązywania kontaktów i dialogu wśród kluczowych międzynarodowych graczy w branży. Na pierwszym śniadaniu CEO profesjonaliści wyścigowi Mika Häkkinen i Mark Gallagher podzielą się spostrzeżeniami na temat innowacji technologicznych i ich adaptacji. Wydarzenie sponsorować będzie firma ZF Aftermarket, która zapewni miejsce i sprzęt na imprezę. Czołowi międzynarodowi kluczowi gracze z branży motoryzacyjnej zarezerwowali już stoliki do zapraszania swoich najlepszych klientów.

 

Podczas rozmów przy kominku obaj zawodowcy będą rozmawiać o odpowiednim sposobie myślenia do dostosowywania się do szybko zmieniających się technologii, zagłębianiu się w nowoczesne zarządzanie oraz odkrywaniu ducha zespołowego niezbędnego do wspólnej pracy i osiągania celów nawet pod ekstremalną presją. Istnieje wiele podobieństw z branżą motoryzacyjną i wyzwaniami, jakie cyfryzacja i dywersyfikacja stawia przed motoryzacyjnym rynkiem wtórnym. Dzieje się tak, ponieważ firmy z branży motoryzacyjnej muszą dostosowywać się do tego samego szybkiego tempa i reagować z taką samą szybkością i zwinnością.

 

Opracowaliśmy nowy format CEO Breakfast, aby stworzyć nową okazję do dialogu i inspiracji. Dzięki tym dwóm gościom ze świata Formuły chcemy pomóc w dostarczaniu świeżych informacji dla branży – wyjaśnił Detlef Braun, członek zarządu Messe Frankfurt.

 

Do nas należy wykorzystanie możliwości, które kryją się w przyszłych wyzwaniach naszej branży, pracując razem, aby kontynuować orientacja serwityzacji ekosystemu mobilności – dodał Philippe Colpron, szef ZF Aftermarket, który jest zachwycony, że może wspierać ten nowy format jako wydarzenie inaugurujące targi

 

Nowy interaktywny format skierowany jest w szczególności do wystawców oraz decydentów, hurtowników, firm doradczych i stowarzyszeń na motoryzacyjnym rynku wtórnym, którzy chcieliby zaprosić swoich klientów na to ekskluzywne wydarzenie. Stoliki można rezerwować w pięciu różnych kategoriach cenowych. Swój udział potwierdzili już różni główni gracze, w tym Mahle, Continental, Schaeffler Automotive Aftermarket, LKQ Europe i DEKRA. Zainteresowane firmy mogą dowiedzieć się, jak mogą wziąć udział TUTAJ.

 

Źródło: messe frankfurt

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).