Automechanika Innovation Awards 2024 | MOTOFAKTOR

Automechanika Innovation Awards 2024

W tym roku o Automechanika Frankfurt Innovation Awards ubiega się ponad 150 produktów. To największa liczba zgłoszeń od chwili uruchomienia konkursu.

Szczególnie dużo zgłoszeń napłynęło z obszarów rozwiązań warsztatowych, innowacyjnych części, elektromobilności i sztucznej inteligencji. Międzynarodowe jury spotka się we Frankfurcie w połowie lipca, aby zdecydować, które produkty zostaną uhonorowane prestiżowymi nagrodami.

Do Automechanika  Frankfurt Innovation Awards zgłoszono 153 nowe rozwiązania technologiczne – podzielone na dziewięć kategorii, wśród których pojawiły się w tym roku dwie nowe: elektromobilność i innowacyjne technologie napędowe oraz sztuczna inteligencja i cyfryzacja, do których wpłynęło około 20 proc. zgłoszeń. Więcej zgłoszeń napłynęło jedynie w kategoriach Rozwiązania warsztatowe i serwisowe oraz Części i rozwiązania technologiczne, które otrzymały ponad połowę wszystkich zgłoszeń.

Aby uwzględnić dużą liczbę wniosków, powołano dwóch niezależnych recenzentów. Konsultant dr Gerhard Angerer, który od wielu lat uczestniczy w konkursie Automechanika Innovation Awards, jest teraz wspierany przez Alexandra Wottge, kierownika projektu w Institut für Automobilwirtschaft. Eksperci przeprowadzili już analizę zgłoszonych produktów i stworzyli krótką listę najlepszych innowacji, które  zostaną teraz wykorzystane przez 17-osobowe międzynarodowe jury w ramach przygotowań do posiedzenia, które odbędzie się w połowie lipca.

List zgłoszonych produktów znajduje się TUTAJ

Źródło: Automechanika Frankfurt

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).