Automechanika Frankfurt nie w tym roku | MOTOFAKTOR

Automechanika Frankfurt nie w tym roku

Z powodu pandemii koronawirusa targi Automechanika Frankfurt zostały przełożone na przyszły rok.

Ze względu na trudną sytuację wynikającą z pandemii koronawirusa organizatorzy targów Automechanika Frankfurt zdecydowali o przełożeniu wydarzenia na przyszły rok. Pierwotnie targi miały się odbywać w dniach 8 – 12 września 2020 r. Nowa data targów to 14-18 września 2021 r.

 

Organizatorzy targów Automechanika Frankfurt informują, że wówczas wrócą one do dwuletniego cyklu – wydarzenie będzie się odbywać w latach nieparzystych.

 

Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa wszystkim - wystawcom i zwiedzającym - biorącym udział w wydarzeniu. Ponieważ fala pandemii jest obecna na całym świecie, jestem pewien, że decyzja o odłożeniu Automechaniki do września 2021 r. jest słuszna. W ciągu ostatnich dwóch tygodni prowadziliśmy intensywne rozmowy z naszymi klientami, partnerami i stowarzyszeniami wspierającymi, co dało nam wyraźny impuls do podjęcia takiej decyzji.

członek zarządu Messe Frankfurt - Detlef Braun

 

To już kolejne wydarzenie targowe branży aftermaketowej przełożone na przyszły rok. Taki sam los spotkał organizowane przez Moto-Profil targi ProfiAuto Show oraz poznańskie Targi Techniki Motoryzacyjnej towarzyszące Poznań Motor Show.

 

Zdjęcie: Automechanika Frankfurt

 

 

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).