Auto Partner - wyniki finansowe za grudzień 2019

person Redakcja 8/01/2020

Auto Partner S.A. odnotował 33,04 proc. wzrost sprzedaży w grudniu 2019 roku w stosunku r/r.

Wartość sprzedaży Grupy Kapitałowej Auto Partner w grudniu 2019 roku wzrosła do 105,028 mln zł – z 78,947 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej.

 

Narastająco w okresie styczeń – grudzień 2019 Grupa odnotowała 28,05 proc. wzrost sprzedaży: do 1,478 mld zł z 1,154 mld zł w okresie styczeń – grudzień 2018 roku.

 

Przychody ze sprzedaży spółek zależnych w grudniu 2019 wyniosły 23,112 mln zł, a narastająco w okresie styczeń – grudzień 2019 jest to 228,780 mln zł. Pełny raport dostępny jest TUTAJ

 

Przypomnijmy, że po trzech kwartałach 2019 r. Grupa odnotowała rekordowe przychody ze sprzedaży na poziomie 1,1 mld zł (+29% r/r).

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).