Auto Partner SA: produkty NK PRO w ofercie dystrybutora | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA: produkty NK PRO w ofercie dystrybutora

person Redakcja 15/06/2018

Zaawansowane technologicznie i niezwykle wytrzymałe części do układu kierowniczego i zawieszenia to nowość w ofercie Auto Partner.

Marka NK PRO niedawno zaistniała na rynku polskim. Producent wprowadził do oferty części układu zawieszenia na ekstremalne warunki. Proces wdrożenia na rynek był poprzedzony wieloma badaniami, analizami oraz przeprojektowywaniem oryginalnych części do układu kierowniczego i zawieszenia, poprawiając ich parametry. Wszystkie testy trwały prawie rok, wszystko po to, by zapewnić najwyższą możliwą niezawodność i wytrzymałość.

 

Wyznacznikiem jakości jest bardzo precyzyjny proces produkcji oraz wytrzymałość materiałów, z których części są wykonane. Oto najważniejsze zalety produktu:

 

Powłoka wysoce odporna na korozję

 

Aby osiągnąć precyzyjne tolerancje, łącznik stabilizatora NK PRO pokryto powłoką z chromu Cr+3. Dla wszystkich pozostałych części zastosowano kataforezę (malowanie elektroforetyczne). Oba te procesy zapewniają wysoką odporność na korozję, wymaganą w celu spełnienia surowych standardów NK PRO.

 

Poliuretanowe osłony

 

Osłony przegubów kulowych NK PRO są przezroczyste i wykonane z poliuretanu, dzięki czemu są one mniej narażone na działanie czynników chemicznych i są w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury, osiągające nawet -60 stopni Celsjusza.

 

Smar wysokiej jakości

 

Synergiczne połączenie białych stałych smarów stworzone z myślą o tłumieniu znacznych obciążeń i zmniejszaniu zużycia. Smar taki wyjątkowo dobrze radzi sobie w ekstremalnych temperaturach (od -45 do +130 stopni Celsjusza), oferując jednocześnie doskonałe zabezpieczenie przed korozją.

 

Części NK PRO są produkowane przy użyciu specjalistycznych materiałów, które projektowane są z myślą o najtrudniejszych warunkach eksploatacji – od ekstremalnie niskich temperatur po niesamowite upały.

 

Wydłużony do 5 lat okres gwarancji również świadczy o niezawodności produktów NK PRO – 5 lat gwarancji na produkt wolny od wad materiałowych i produkcyjnych.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).