Auto Partner SA na plusie w kwietniu 2022 | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA na plusie w kwietniu 2022

person Adrian Januszkiewicz 10/05/2022

Auto Partner SA odnotował 17,93-proc. wzrost sprzedaży w kwietniu 2022 roku w stosunku r/r.

Wartość sprzedaży Grupy Kapitałowej Auto Partner w kwietniu 2022 roku wzrosła do 211,267 mln zł – z 179,144 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej. Narastająco w okresie styczeń – kwiecień 2022 Grupa odnotowała 29,93-proc. wzrost sprzedaży: do 850,838 mln zł z 654,833 mln zł w okresie styczeń – kwiecień 2021 roku. Przychody ze sprzedaży spółek zależnych w kwietniu 2022 wyniosły 54,895 mln zł, a narastająco w okresie styczeń – kwiecień 2022 202,606 mln zł.

 

Przypomnijmy, że w roku 2021 Grupa odnotowała 35,4-proc. wzrost sprzedaży r/r: do blisko 2,26 mld zł. W bieżącym roku Auto Partner został ponownie laureatem Diamentów Forbesa, wstrzymał współpracę z Rosją w związku z wojną w Ukrainie. Otworzył też kolejne filie w Grudziądzu, Otwocku i Jarosławiu.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).