Auto Partner SA: dwucyfrowy wzrost sprzedaży w maju 2018 | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA: dwucyfrowy wzrost sprzedaży w maju 2018

person Adrian Januszkiewicz 6/06/2018

Auto Partner S.A. odnotował ponad 25-proc. wzrost sprzedaży w maju 2018 roku.

Wartość sprzedaży Grupy Kapitałowej Auto Partner w maju 2018 roku wzrosła do 101,38 mln zł – z 80,79 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej. Narastająco w okresie styczeń – maj 2018 Grupa odnotowała 28,58-proc. wzrost sprzedaży: do 456,14 mln zł z 354,74 mln zł w okresie styczeń – maj 2017 roku.

Pod koniec maja Grupa Auto Partner podała wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2018, w którym sprzedaż wzrosła o 26 proc., do 253,9 mln zł. Grupa podkreśla, że rynki zagraniczne odgrywają obecnie kluczową rolę w rozwoju firmy.

Kładziemy nacisk na rozwój na rynku europejskim, w przyszłości poprzez rozwój filii. Zarówno na rynku polskim, jak za granicą panuje nadal duże rozdrobnienie. Dlatego mamy tu jeszcze spore możliwości. Piotr Janta dyrektor sprzedaży Auto Partner S.A.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).