Auto Partner S.A. tworzy nowe centrum magazynowe | MOTOFAKTOR

Auto Partner S.A. tworzy nowe centrum magazynowe

person Joanna Piszcz 24/09/2021

Nowe centrum magazynowo - logistyczne Auto Partner S.A. powstanie na terenie centrum magazynowego MLP Poznań West.

Zarząd spółki Auto Partner S.A. informuje, że w związku z realizacją celów wynikających ze strategii rozwoju Grupy Auto Partner podjął decyzję o utworzeniu w Poznaniu na terenie centrum magazynowego MLP Poznań West nowego centrum logistyczno – magazynowego o powierzchni:

 

  • pomieszczenia magazynowe, serwisowe i techniczne – powierzchnia około 13.650 m2
  • pomieszczenia biurowe i socjalne – powierzchnia nie mniejsza niż 700 m2

 

Zgodnie z treścią zawartej umowy pomieszczenia pod nowe centrum magazynowo – logistyczne Auto Partner S.A. zostaną udostępnione spółce nie później niż 29 lipca 2022 roku. Szacuje się, że prace związane z uruchomieniem centrum magazynowego zakończą się w II półroczu 2022 roku.

 

Powyższe działania umożliwią dalszy wzrost przychodów Grupy Auto Partner realizowanych poprzez rosnącą skalę działania oraz poprzez dalszą poprawę warunków współpracy z odbiorcami i dostawcami części samochodowych – informuje zarząd spółki.

 

Ostatnio spółka pochwaliła się wynikami finansowymi za pierwsze półrocze 2021 r.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).